Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu na které se můžete spolehnout

 

Druhy sítí proti hmyzu

Vkládané sítě

Vkládaná síť proti hmyzu obsahuje silný, stabilní rám z extrudovaného profilu, který se vyznačuje větší pevností, stabilitou a přesností, než válcovaný profil. Je určena jak pro klasická okna, tak i pro okna větších rozměrů.

Kotví se pomocí otočných obrtlíků, při této instalaci není nutný zásah do rámu okna. Síťovina je vyráběna ze skelného vlákna potažena PVC.

Dveřní sítě

Do otvoru se dveřní síť instaluje pomocí pantů. Používá se tam, kde je dostatečný prostor přede dveřmi pro otevření sítě.

Posuvné sítě

Provádí se v liště nebo v rámu, podle typu a velikosti oken. Posuvné sítě jsou vhodné tam, kde není možné použít sítě otvíravé.

Okenní rolovací sítě

Okenní rolovací síť představuje špičkový výrobek z pohledu designu i technického provedení. Celohliníkový rám je vyrobený z extrudovaných profilů, které se vyznačují vyšší pevností a zaručují síti maximální stabilitu a dlouhou životnost. Boční krytky boxu jsou rovněž hliníkové. Síť je samonavíjecí a ovládá se tahem za spodní profil.

Dveřní rolovací sítě

Dveřní síť je samonavíjecí rolovací síť určená zejména tam, kde není dostatek místa pro klasicky otevíratelnou dveřní síť. Síťovina se pohybuje ve vodících lištách a navíjí se do boxu. Ovládá se tahem za madlo umístěné v pojezdovém profilu sítě. Vytažená síť je fixována magnetem.

Plisé sítě

Plisé sítě proti hmyzu využívají skládanou síťovinu (šedou, nebo černou), která je speciální technologií a tepelnou úpravou naplisovaná. Tento typ sítí je vhodný především pro balkónové dveře, ale také v provedení okenním pro běžná okna. Výhodou tohoto typu sítí je minimální práh sítě (3 mm) a bezproblémový chod i při použití na větší, například dvoukřídlé balkónové dveře.

Ukázka realizace plisé sítě

Poptejte nás