Průmyslová vrata

Průmyslová vrata jsou dnes neodmyslitelnou součástí moderních průmyslových podniků

Pryč jsou doby ztěžklých, zrezivělých, skřípajících a netěsnících vrat. Moderní vratové systémy Hörmann obsahují celou škálu typu vrat.

Druhy průmyslových vrat

Sekční průmyslová vrata

Dodávají se ocelová nebo hliníková, plná nebo prosklená s možností integrovaných vstupních dveří a automatických pohonů.

Rolovací průmyslová vrata a mříže

Vyrábějí se nejčastěji ocelová, ale na výběr je i hliník. Rolovací mříže se mohou dodat také nerezové. Vyspělá technika s nuceným posuvem hřídele ZAK systém.

Skládací průmyslová vrata

Jsou vhodná všude tam, kde je nízké nadpraží, a nebo statika nedovoluje zatížit střechu. Dodávají se plné ocelové nebo prosklené hliníkové.

Rychloběžná průmyslová vrata

Používají se ve vnitřních a venkovních prostorech logistických centrech, kde je kladen důraz na rychlootevření vrat a úsporu energie.

Dobré důvody pro značku Hörmann

Nejvyšší odolnost proti poškrábání a tepelná izolace u prosklení sekčních vrat Hörmann

Prosklení DURATEC dostanete standardně bez příplatku, u všech sekčních vrat s čirým umělohmotným prosklením – a jen u firmy Hörmann.

S umělohmotným prosklením DURATEC si vrata i po několikanásobném čištění a silném namáhání zachovávají dlouhodobě jasný průhled. Speciální povrchová úprava chrání před poškrábáním a stopami po čištění.

Dalším bodem je lepší tepelná izolace. Hodnota tepelného prostupu je ve srovnání s prosklením 16 mm až o 20% nižší. Volitelně jsou dodávány také trojité tabule s ještě lepší tepelnou izolací.

Integrované dveře bez vysokého prahu jako plnohodnotné průchozí dveře

Velmi plochý práh z ušlechtilé oceli se zaoblenými hranami lze snadno přejíždět vozíky na nářadí nebo transportními vozíky.

Optimálně utěsněno

Nastavitelný profil prahu s pružným těsněním vyrovnává navzdory své ploché konstrukci drobné nerovnosti podlahy a optimálně utěsňuje spodní hranu vrat.

Barevná vrata podtrhují design společnosti

Barva se stává důležitým prvkem pro získání sympatií vůči firmě. Jsou k tomu vhodná právě barevná halová vrata. Všechna průmyslová sekční vrata dostanete ve 14 přednostních barevných odstínech bez příplatku. Ostatní cca 200 barev dle stupnice RAL a NCS.

Společnost Hörmann nabízí pohony a řídící jednotky, které jsou montovány na průmyslová vrata z vlastního zdroje a výroby. Optimálně vzájemně sladěné a dlouhodobě testované komponenty poskytují jistotu trvalého používání vrat.

Poptejte nás