Sekční garážová vrata

Vrata podle vašeho přání ve značkové kvalitě Hörmann

Sekční garážová vrata Hörmann nabízejí certifikovanou značkovou kvalitu. Jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na vysokou úroveň zpracování. Sekční vrata Hörmann nabízejí vysoký komfort obsluhy a funkční bezpečnosti.

Sekční garážová vrata se otevírají svisle a zajíždějí úsporně pod strop garáže. Poskytují tak maximum místa pro parkování jak uvnitř garáže, tak i v prostoru před garáží. Vzhledem ke své konstrukci jsou vhodná do garáží jakéhokoliv tvaru.

Sekční garážová vrata se díky vynikajícímu technickému řešení a četným patentům pohybují lehce, tiše a bezpečně.

Vratové křídlo se skládá ze čtyř a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce má přerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým těsněním zaručují nejlepší tepelně- izolační vlastnosti vrat.

Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány a v provozu tak zabraňují úrazu, např. skřípnutí prstů.

Optimální dlouhodobá ochrana. Odolná i proti vlhkosti.

Patka zárubně o výšce 4 cm z umělé hmoty odolné proti křehnutí chrání vrata dlouhodobě před možnou korozí a na rozdíl od konkurenčních řešení i při nahromadění mokra. Patka zárubně zcela obemkne zárubeň v místě ohrožení korozí, jen to je účinná dlouhodobá ochrana. Spolu s podlahovým těsněním vrat tvoří patka zárubně i vzhledově zdařilé zakončení.

 

Účinná tepelná izolace. Tepelné dělení zárubně a tělesa stavby.

Vždy, když je garáž součástí domu, doporučujeme dobře tepelně izolovaná garážová vrata. S připojením zárubně Hörmann ThermoFrame ještě zlepšíte už i tak dobré vlastnosti vrat. Černý umělohmotný profil, který se jednoduše namontuje společně se zárubní vrat, zajišťuje tepelné oddělení zárubně od zdiva a zlepšuje tepelnou izolaci až o 15%. Volitelné připojení zárubně ThermoFrame dostanete pro všechna sekční vrata Hörmann.

 

Řešení blízká praxi. Integrované dveře bez vysokého prahu.

Pro snadný průchod osob do garáže doporučujeme integrované dveře. Tak můžete z garáže vyzvednout jízdní kola nebo zahradní stroje, aniž byste otvírali vrata. Práh z ušlechtilé je uprostřed jen 10 mm a na okrajích jen 5 mm vysoký. To usnadňuje přejíždění a zmenšuje riziko klopýtnutí.

 

 

Samozřejmě více bezpečnosti. Bezpečná ochrana se zajištěním proti vypáčení.

Nezvaní hosté mají u automatických sekčních vrat Hörmann sotva nějakou šanci. Jsou-li garážová vrata zavřena, zapadne zajištění proti zvednutí automaticky do dorazu vodicí kolejnice, vrata jsou ihned uzamknuta a chráněna proti vypáčení. Toto uzamknutí vrat funguje čistě mechanicky, a proto zůstává účinné i při výpadku napájení elektřinou, na rozdíl od konkurenčních pohonů.

 

Vynikající design. Exkluzivní dálkové ovladače.

Nové, exkluzivní dálkové ovladače BiSecur přesvědčují vedle vysoce lesklého černého, bílého nebo dalších deseti nových povrchů se vzhledem klavírového laku také elegantním tvarem, který zvlášť příjemně padne do ruky….více v sekci pohony-příslušenství.

 

Komfortní dotazování na polohu vrat.

Už nikdy nemusíte při větru a nečase vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou zavřena vrata. Jedním stisknutím tlačítka poznáte podle barvy LED na ručním vysílači HS 5 BS, zda jsou vrata zavřená. Na přání vrata zavřete dalším stisknutím tlačítka.

 

Poptejte nás