Vnitřní dveře

Vnitřní dveře Hörmann zblízka

Vnitřní dveře Hörmann ZK - ideální pro novostavby i renovace

Dveře ZK se dodávají jako dveřní křídlo k jednoduchému zavěšení (do stávajících normovaných zárubní), nebo jako kompletní dveřní prvek připravený k namontování.

Dveře ZK dobře vypadají, jsou robusní, tvarově stálé a odolné proti opotřebení. Vysoce kvalitní povrch je odolný proti slunečnímu záření, teplu a vlhkosti, a navíc snadno čistitelný. A jsou cenově výhodné!

Dvoustěnné dveřní křídlo o tloušťce 40 mm, pozinkovaný ocelový plech o tloušťce 0,6 mm. Za účelem lepší stability je voštinová vložka s hustými oky celoplošně slepena s ocelovým plechem. Jednokřídlé/ dvoukřídlé.

Možnost zkrácení až o 20 mm. Pro případné výškové vyrovnání se dveřní křídlo může zkrátit vhodnou pilou v úseku ocelového profilu. Výhodné při renovaci. Můžete zcela klidně položit nové dlaždice.

Všechny dveře ZK dostanete na přání se zasklením v několika strukturách.

Jsou ideální pro dílnu, druhou koupelnu nebo prádelnu a sušárnu ve sklepě, dvoukřídlé dveře ZK také pro kanceláře a provozy.

Vnitřní/vnější dveře Hörmann OIT

Stejně jako dveře ZK tak i dveře OIT můžete použít jak k zavěšení do stávajících normovaných zárubní, nebo jako kompletní dveřní prvek.

Dvoustěnné dveřní křídlo o tloušťce 40 mm, pozinkovaný ocelový plech o tloušťce 0,8mm, výplň minerální vlna.

Možnost zkrácení až o 20 mm. Pro případné výškové vyrovnání se dveřní křídlo může zkrátit vhodnou pilou v úseku ocelového profilu. Výhodné při renovaci.

Barvy ocelových vnitřních dveří ZK a OIT jsou v kvalitním matně lesklém hladkém práškovém nástřiku a dřevěných dekorech s prvotřídním fóliovým pokrytím. Působí velmi přirozeně. Oba povrchy jsou nenáročné na údržbu. Na přání v barvách škály RAL.

Dveře OIT byly vyvinuty pro tvrdý každodenní provoz v průmyslových, obchodních a řemeslnických zařízeních, úřadech, školách a kasárnách. V těchto oblastech musí dveře vydržet velmi mnoho.

Též vhodné jako uzavírací dveře bytu s ochranou proti vloupání, třída odporu WK 2.

Poptejte nás