Víceúčelové dveře z oceli

Víceúčelové dveře MZ a protipožární dveře H8-5 - uspokojí vaše potřeby

Víceúčelové dveře MZ - cenově výhodné venkovní dveře

Velmi robusní – hodně vydrží.

Dvoustěnné, tloušťka křídla 45 mm s 2strannou polodrážkou, tloušťka plechu 0,9mm. S izolací minerální vlnou a ocelovou výztuhou. Dveře poskytují vysokou bezpečnost díky 2 masivním ocelovým pojistným čepům. Spodní zakončení se spodním dorazem nebo bez něho. Tepelná a zvuková izolace.

Tyto víceúčelové dveře se osvědčující již více než čtyři desetiletí, jsou stabilní, trvanlivé a odolné proti povětrnosti. Proto se optimálně hodí pro vnitřní i venkovní použití. Dveře MZ dostanete jako jednokřídlé nebo dvoukřídlé a na přání také s prosklením.

Dveřní křídlo standardně s rohovou zárubní, pozinkované a opatřené základním nástřikem šedobílou práškovou barvou (podobnou RAL 9002).

Jednokřídlé dveře MZ s rohovou zárubní jsou s celoplošným dveřním křídlem přípustné i jako protipožární dveře T30 zabraňující šíření požáru. Až do velikosti 1000 x 2125 mm.

Doporučujeme pro průmyslové podniky, v zemědělství, nevytápěné vedlejší budovy, skladovací prostory.

Protipožární dveře H8-5 - nejprodávanější dveře pro sklepní kotelny

Zabraňující požáru T30 = 30min.

Dveře a klapka připravené k vestavbě, použitelné vlevo/vpravo, tepelně izolující, zvukově izolující, pro zdivo a beton. S dodatečným vybavením také kouřotěsné.

Poptejte nás