Domovní dveře

Domovní dveře Hörmann – dveře pro náročné

Vaše domovní dveře by měly být něco neobyčejného. Měly by se hodit ke stylu vašeho domu, být reprezentativní a dokazovat váš dobrý vkus. Neměly by však vaše domovní dveře splňovat také vysoké nároky na bezpečnost a pomáhat šetřit energii díky vysokým hodnotám tepelné izolace? V tom případě jsou domovní dveře Hörmann perfektní volbou.

Druhy vchodových dveří

Domovní vchodové dveře Thermo 46 a Thermo 65

Vyrobené z oceli, jsou k dostání ve velkém výběru motivů. Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova. Domovní dveře Thermo mají přesvědčivý vzhled.

Tvarově krásné, hladké dveřní křídlo z oceli bez viditelného rámu křídla prostě vypadá dobře. Díky dveřnímu křídlu o tloušťce 46 mm a 65 mm zcela vyplněnému polyuretanovou pěnou mají dveře vynikající tepelně izolační vlastnosti s hodnotou tepelné izolace U až 1,2 W/m2K. Tak ušetříte energii, tedy hotové peníze.

Domovní vchodové dveře ThermoSafe a ThermoCarbon

Kvalitní a absolutně tvarově stálý materiál hliník. Vchodové dveře z tohoto materiálu nerezaví a nemusí se natírat. I po letech vypadají domovní dveře Hörmann jako nové. Bezpečné několikabodové zamykání zajistí váš byt proti zlodějům.

Vyberte si zcela podle přání, ze 3 různých provedení pro individuální vzhled a tepelnou izolaci: cenově výhodné základní provedení TopComfort, elegantní provedení s překrývajícím křídlem TopPrestige nebo provedení TopPrestigePlus, které má navíc kvalitnější tepelnou izolaci i design. Bez ohledu na to, pro které provedení se rozhodnete, dostanete vždy špičkovou kvalitu „Made in Germany“.

Systémy hliníkových domovních dveří v jedinečné kvalitě a jedinečném vybavení.

Poptejte nás