Dveře

Dveře Hörmann – kvalitní a stylové

Nabízíme vám dveře pro všechny části domu… pro novostavby i modernizace, do kanceláří, dílen, provozoven, škol, nemocnic i kasáren nebo do průmyslových a obchodních zařízení. Dveře z oceli, kombinace oceli se dřevem a hliníku, vše od jednoho výrobce. Tento program přesvědčuje vysokou kvalitou, barevným ztvárněním a mnoha variantami výbavy, a také atraktivním poměrem cena/výkon.

Vaše domovní dveře by měly být něco neobyčejného. Měly by se hodit ke stylu vašeho domu, být reprezentativní a dokazovat váš dobrý vkus. Neměly by však vaše domovní dveře splňovat také vysoké nároky na bezpečnost a pomáhat šetřit energii díky vysokým hodnotám tepelné izolace?

V tom případě jsou domovní dveře Hörmann perfektní volbou.

Se stejným vzhledem jako vrata Berry nebo sekční vrata.

Je prostě působivější, když celý vzhled domu vyzařuje harmonii. Od společnosti Hörmann proto dostanete k vratům i vedlejší garážové dveře stejného vzhledu. Vedlejší dveře jsou vždy velmi praktické, potřebujete-li z garáže rychle vyzvednout různé věci, aniž byste chtěli otvírat vrata. Nebo je vaše druhé auto kvůli krátkému vjezdu do garáže zaparkováno přímo před vraty a přístup k vratům je zablokován.

Víceúčelové dveře MZ – cenově výhodné venkovní dveře.

Velmi robusní – hodně vydrží. Dvoustěnné, tloušťka křídla 45 mm s 2strannou polodrážkou, tloušťka plechu 0,9mm. S izolací minerální vlnou a ocelovou výztuhou. Dveře poskytují vysokou bezpečnost díky 2 masivním ocelovým pojistným čepům. Spodní zakončení se spodním dorazem nebo bez něho. Tepelná a zvuková izolace.

Vnitřní dveře Hörmann ZK. Ideální pro novostavby i renovace.

Dveře ZK se dodávají jako dveřní křídlo k jednoduchému zavěšení (do stávajících normovaných zárubní), nebo jako kompletní dveřní prvek připravený k namontování.

Náskok díky kompletnosti a obsáhlému programu – jeden partner pro všechno.

Po desetiletí rozvíjela společnost Hörmann svůj program protipožární ochrany k dnešní kompletní nabídce. Od plně prosklených prvků trubkového rámu kouřotěsných dveří a dveří T30 a T90 z oceli a hliníku, přes ocelové protipožární dveře lícující s plochou až po robustní dveře z oceli a ušlechtilé oceli Jeden partner pro všechno – pro bezpečné plánování ve stavbě objektů.

Z oceli, i s vícenásobnými ochrannými funkcemi.

Již po desetiletí vyrábí Hörmann odzkoušené bezpečnostní dveře, které doporučují bezpečnostní odborníci, pojišťovny i policie. Pro stavebníky nových staveb i modernizací doporučujeme cenově výhodné bezpečnostní dveře KSi 40. Jsou vhodné nejen pro vchod do sklepa, nýbrž i pro vedlejší budovy a zadní vchod do garáže. Ke garážovým vratům chráněným proti vloupání se jistě nejlépe hodí bezpečnostní dveře.